Dziś jest:

Piątek
20 maja 2022

Imieniny obchodzą:
Anastazy, Bernardyn, Bronimir, Teodor, Wiktoria

Do końca roku zostało
226 dni

Sondy

Ile czasu poświęcasz na naukę?
 

LogowanieZajęcia Pozalekcyjne
Karnawałowo – zimowy początek nowego roku kalendarzowego w świetlicy. PDF Drukuj Email

W świetlicy szkolnej jak zwykle wesoło i gwarno!
Taki też był styczeń – miesiąc rozpoczynający Nowy Rok. Po powrocie z wypoczynku w przerwie świątecznej, uczniowie z ochotą przystąpili do wycinania i ozdabiania masek karnawałowych. W ten sposób powstały maski: kotków, lisków, tygrysków i zajączków. Dzieci według własnych pomysłów zadbały, aby każda maska była kolorowa, oryginalna i niepowtarzalna.
„Jak karnawał, to karnawał...” – mówili stali bywalcy świetlicy. Uczniowie dołożyli wszelkich starań, aby ich prace ozdobiły świetlicową wystawkę. Niektórzy jednak zabrali swoje prace, aby wykorzystać je później podczas zabawy karnawałowej w szkole.

Więcej…
 
Nam się zima podoba! PDF Drukuj Email

Hura jest biało! Można wreszcie zjeżdżać na sankach, lepić bałwany, rzucać śnieżkami. Choć mroźno nam się zima podoba- prawda, że jest ładna?

Danuta Wójcik
Sylwia Raczyńska

Więcej…
 
Kochają nas i rozpieszczają – nasi Dziadkowie PDF Drukuj Email

21 I i 22 I -to bardzo ważne daty dla nas . Kochamy naszych cudownych Dziadków, cierpliwych, pogodnych , zawsze mających dla nas czas. Szykujemy laurki i kwiatki na dzień Babci i Dziadka dziękując Im za to , że są. A i honorowe dyplomy dla najwspanialszej Babci i najwspanialszego Dziadka też się znajdą .Wiwat nasi Dziakowie niech żyją sto lat.
Danuta Wójcik
Sylwia Raczyńska

Więcej…
 
Maski karnawałowe -zabawy choinkowej czas PDF Drukuj Email

Minęły święta ,nadszedł czas karnawału. Zabawa choinkowa tuż ,tuż . W świetlicy szkolnej trwają przygotowania do balu, szykujemy maski karnawałowe i dekoracje. Życzymy udanej zabawy! Śnieżynki pomogły,  mamy śnieg i mróz więc i zabawa będzie udana.
Danuta Wójcik
Sylwia Raczyńska

Więcej…
 
Gwiazdki, śnieżynki PDF Drukuj Email

Były choinki, ozdoby choinkowe czas na śnieżynki i gwiazdki – może spadnie śnieg? Tęsknimy za białą zimą i zabawami na śniegu.

Danuta Wójcik
Sylwia Raczyńska

Więcej…
 
Grudniowe inspiracje w świetlicy PDF Drukuj Email

 

Wraz z nadejściem miesiąca grudnia, z inicjatywy uczniów stale odwiedzających naszą świetlicę i bawialnię, rozpoczęły się różne działania mające na celu zmianę wystroju wnętrza z jesiennego na zimowy. I tak w pierwszej kolejności, aby zaakcentować dzień 06.XII – dzieci malowały i kolorowały rysunki z Mikołajem. W ten sposób powstała spora wystawka przeróżnych Mikołajów – z workami pełnymi prezentów, z reniferami, z saniami oraz z innymi świątecznymi gadżetami. Następnie nasi milusińscy pod kierunkiem wychowawczyń w świetlicy, wykonywali ozdobne kartki świąteczne – jedne z motywem bombki ( pomysłowo ozdobione brokatem), drugie z choinką wykonaną metodą origami.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 11