Dziś jest:

Piątek
27 maja 2022

Imieniny obchodzą:
Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan, Magdalena

Do końca roku zostało
219 dni

Aktualne zastępstwa nauczycieli


Aktualne zastępstwa nauczycieli !

Sondy

Ile czasu poświęcasz na naukę?
 

LogowanieWydarzenia Szkolne
"Do grającej szafy grosik wrzuć" PDF Drukuj Email

 

Chcąc uczcić święto najbliższych, uczniowie klasy 3d, pod kierunkiem p. Izabelli Kolasy, przygotowali program muzyczny pt. "Do grającej szafy grosik wrzuć". Zaproszeni goście, rodzice i dziadkowie mieli okazję przypomnieć sobie największe przeboje polskich i zagranicznych wykonawców, m.in. Anny Jantar, Zbigniewa Wodeckiego, Maryli Rodowicz, Urszuli, zespołów: Czerwone gitary, Happy End czy Enej. Przedstawienie, które trwało 1,5 godz. obejrzało ponad ok. 100 przybyłych gości, którzy bardzo dobrze się bawili.

Więcej…
 
Zajęcia otwarte w 2 a PDF Drukuj Email

 

Dzień Matki w klasie 2a obchodzony był w szczególny sposób. W dniu 25 maja mamy zostały zaproszone na zajęcia otwarte przez dzieci oraz wychowawczynie p. Urszulę Rafałkowską i p. Edytę Kłos. Zajęcia dotyczyły tego, jak dzieci spostrzegają swoje mamy, w jaki sposób się do nich zwracają, jak dużo wiedzą na temat ich zainteresowań oraz sposobu spędzania wolnego czasu. Dzieci wypowiadały się na temat tego, za co kochają swoje mamy. W trakcie zajęć uczniowie zaprezentowali program artystyczny składający się z wierszy i piosenek. Wykonały również "Pomocną dłoń"  na której umieścili propozycję, w jaki sposób mogą pomóc swojej zapracowanejmamie. Na zakończenie zajęć dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki w podzięce za trud wychowania oraz miłość, którą otrzymują od swoich mam.

Więcej…
 
Sercem za serce – Święto Mamy i Taty w klasie 2e PDF Drukuj Email

 

W czwartkowe popołudnie 25 maja 2017 r. dzieci z klasy 2e z wychowawczynią Jolantą Wielgus i Rodzicami  uczniów świętowały Dzień Mamy i Taty. Słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach,  w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie w wierszach i śmiesznych scenkach,  zdolności wokalne i taneczne prezentując wspaniale zumbę ,  na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym  dzieci złożyły życzenia i wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane techniką origami  laurki  oraz obrazy przedstawiające kwitnące bzy wykonane z krepiny i zaprosiły na poczęstunek.

Więcej…
 
Warsztaty plastyczne w BWA PDF Drukuj Email

W dniu 18 maja uczniowie klasy 2a wraz z wychowawczyniami p.Urszulą Rafałkowską i p. Edytą Kłos odbyli wycieczkę do BWA w Ostrowcu Św. Wycieczka rozpoczęła się od zwiedzania wystawy o nazwie "Pomiędzy" autorstwa Jowity Mormul, Konrada Hajdamowicza i Artura Bartkiewicza. Uczniowie z wielkim zaciekawieniem oglądali wernisaż i zadawali liczne pytania odnoszące się do rejestracji obrazów. Następnie dzieci w związku ze zbliżającym się Dniem Matki wzięły udział w warsztatach plastycznych. Własnoręcznie wykonywały dla swoich mam unikatowe prezenty. Były to kolorowe kwiaty z wplecionym sercem umieszczone w metalowych doniczkach. Prace prezentowały się pięknie. Dzieci wykonały je z dużą starannością i zaangażowaniem. Na zakończenie wszyscy udali się na lody i w doskonałych humorach powrócili do szkoły.

 

Więcej…
 
Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik" PDF Drukuj Email

 

4. marca dziesięcioro uczniów klasy 3d, pod kierunkiem wychowawcy Izabelli Kolasy, przystąpiło do X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Siedmioro uczniów otrzymało wynik bardzo dobry, a troje wyróżnienia. Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy.  Gratulujemy!

Więcej…
 
Kangur matematyczny PDF Drukuj Email

 

16.marca pięcioro uczniów klasy 3d zmagało się zadaniami w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny". Wszyscy oni otrzymali wynik bardzo dobry. Do konkursu uczniów przygotowywała p. Izabella Kolasa. Zwycięzcy: Mikołaj Mrozowski, Dawid Frańczak, Dawid Miśkiewicz, Kacper Domagała i Filip Kowalski otrzymali nagrody w postaci Power Banków, książek i dyplomów. Gratulujemy!

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 53