Dziś jest:

Wtorek
17 maja 2022

Imieniny obchodzą:
Bruno, Sławomir, Weronika, Wiktor, Wiktoriusz

Do końca roku zostało
229 dni

Sondy

Ile czasu poświęcasz na naukę?
 

LogowanieŚwietlica Szkolna
Nam się zima podoba! PDF Drukuj Email
Wpisany przez a.siporska   
poniedziałek, 23 stycznia 2017 08:51

Hura jest biało! Można wreszcie zjeżdżać na sankach, lepić bałwany, rzucać śnieżkami. Choć mroźno nam się zima podoba- prawda, że jest ładna?

Danuta Wójcik
Sylwia Raczyńska

Więcej…
 
Kochają nas i rozpieszczają – nasi Dziadkowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez a.siporska   
poniedziałek, 16 stycznia 2017 17:43

21 I i 22 I -to bardzo ważne daty dla nas . Kochamy naszych cudownych Dziadków, cierpliwych, pogodnych , zawsze mających dla nas czas. Szykujemy laurki i kwiatki na dzień Babci i Dziadka dziękując Im za to , że są. A i honorowe dyplomy dla najwspanialszej Babci i najwspanialszego Dziadka też się znajdą .Wiwat nasi Dziakowie niech żyją sto lat.
Danuta Wójcik
Sylwia Raczyńska

Więcej…
 
Maski karnawałowe -zabawy choinkowej czas PDF Drukuj Email
Wpisany przez a.siporska   
poniedziałek, 16 stycznia 2017 17:14

Minęły święta ,nadszedł czas karnawału. Zabawa choinkowa tuż ,tuż . W świetlicy szkolnej trwają przygotowania do balu, szykujemy maski karnawałowe i dekoracje. Życzymy udanej zabawy! Śnieżynki pomogły,  mamy śnieg i mróz więc i zabawa będzie udana.
Danuta Wójcik
Sylwia Raczyńska

Więcej…
 
Gwiazdki, śnieżynki PDF Drukuj Email
Wpisany przez a.siporska   
poniedziałek, 16 stycznia 2017 17:09

Były choinki, ozdoby choinkowe czas na śnieżynki i gwiazdki – może spadnie śnieg? Tęsknimy za białą zimą i zabawami na śniegu.

Danuta Wójcik
Sylwia Raczyńska

Więcej…
 
Grudniowe inspiracje w świetlicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez a.siporska   
piątek, 30 grudnia 2016 13:05

 

Wraz z nadejściem miesiąca grudnia, z inicjatywy uczniów stale odwiedzających naszą świetlicę i bawialnię, rozpoczęły się różne działania mające na celu zmianę wystroju wnętrza z jesiennego na zimowy. I tak w pierwszej kolejności, aby zaakcentować dzień 06.XII – dzieci malowały i kolorowały rysunki z Mikołajem. W ten sposób powstała spora wystawka przeróżnych Mikołajów – z workami pełnymi prezentów, z reniferami, z saniami oraz z innymi świątecznymi gadżetami. Następnie nasi milusińscy pod kierunkiem wychowawczyń w świetlicy, wykonywali ozdobne kartki świąteczne – jedne z motywem bombki ( pomysłowo ozdobione brokatem), drugie z choinką wykonaną metodą origami.

Poprawiony: piątek, 30 grudnia 2016 16:05
Więcej…
 
Mikołajkowa niespodzianka w świetlicy szkolnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez a.siporska   
wtorek, 13 grudnia 2016 21:59

 

Tego nikt się nie spodziewał...
Dzieci, które przyszły po lekcjach do świetlicy we wtorek 06.XII - jak zwykle zapytały wychowawczynie w świetlicy, czy jest już otwarta bawialnia... Wielkie było rozczarowanie uczniów, gdy panie pełniące dyżur, odpowiedziały, że jeszcze nie... W pewnym momencie do świetlicy weszli dyrektorzy ZSP nr 2 - pani Katarzyna Goworek, pani Jolanta Klauzińska i pan Adam Nowak. Zgromadzone dzieci nie kryły zdziwienia. Jednak za chwilę wszystko stało się jasne. Pani dyrektor Katarzyna Goworek poinformowała dzieci, że za dobre zachowanie i pozytywne wyniki w nauce, uczniowie szkoły podstawowej otrzymali prezent, który przyniósł tego dnia Święty Mikołaj i zostawił go w bawialni. Dzieci natychmiast chciały zobaczyć, co to takiego, więc razem z dyrekcją i wychowawcami udały się do bawialni.

Poprawiony: piątek, 30 grudnia 2016 16:06
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 12