Dziś jest:

Niedziela
22 maja 2022

Imieniny obchodzą:
Emil, Helena, Jan, Julia, Wiesław, Wisława

Do końca roku zostało
224 dni

Sondy

Ile czasu poświęcasz na naukę?
 

LogowanieSport
Cenny podarunek Polskiego Związku Piłki Nożnej PDF Drukuj Email

W pierwszych dniach grudnia do naszej szkoły przyszła niespodziewana ale bardzo miła i cenna przesyłka. Paczka bowiem zawierała koszulkę z logo PZPN oraz autografy piłkarzy naszej narodowej reprezentacji w piłkę nożną. Przesyłka zawierała również list, w którym przedstawiciele PZPN dziękują uczniom naszej szkoły, za zaangażowanie  w akcje związane z reprezentacją Polski. W akcję pod nazwą „Łączy nas piłka” włączyli się uczniowie całej naszej szkoły – podstawówki i gimnazjum.

Więcej…
 
„Akademia Pływacka 2012” PDF Drukuj Email

30 listopada 2012r. na hali basenu Rawszczyzna odbyło się podsumowanie akcji „Akademia pływacka 2012”, którą objęto wszystkich uczniów klas pierwszych i drugich naszego miasta. Celem zajęć była nauka oraz doskonalenie umiejętności pływania, organizatorem ich był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Więcej…
 
Przedsmak Euro na Pepsi Arenie PDF Drukuj Email

 

Polski Związek Piłki Nożnej z okazji Dnia Dziecka zaprosił ponad 1000 dzieci z całej Polski na mecz Polska – Andora. Wśród tej ogromnej rzeszy młodych kibiców znaleźli się uczniowie pani Anny Siporskiej i pani Beaty Darnowskiej z integracyjnej klasy II „a”. Punktem kulminacyjnym wizyty w Warszawie miało być spotkanie na płycie stadionu uczniów z naszym bramkarzem Wojtkiem Szczęsnym, z którym wcześniej odbyli videoczat poprzez kanał Gogle+.

 

Więcej…
 
Spotkanie z Wojtkiem Szczęsnym PDF Drukuj Email

Edukacja interaktywna od dwóch lat jest obecna na zajęciach w integracyjnej klasie II a. Nowoczesne technologie informacyjne nie tylko uatrakcyjniają zajęcia szkolne lecz również pomagają osiągnąć sukces dzieciom o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Przy sprzyjających okolicznościach mogą sprawić że rzeczy niemożliwe staną się realne. To właśnie innowacyjny sposób nauczania oparty na nowoczesnych metodach komunikowania się sprawił, że klasa pani Anny Siporskiej i pani Beaty Darnowskiej została zaproszona na spotkanie z Wojtkiem Szczęsnym- reprezentacyjnym bramkarzem naszych piłkarzy.

Więcej…
 
Sukcesy naszych młodych pływaków PDF Drukuj Email

W ubiegłym roku do społeczności uczniowskiej naszej szkoły dołączyła żywiołowa i pełna energii klasa pływacka – obecna 5d. Uczniowie z tej klasy trenują na „Rawszczyźnie” dwa razy dziennie pod kierunkiem pana Zbigniewa Styczyńskiego. Ich wytrwała, systematyczna praca przynosi efekty – młodzi pływacy osiągają w barwach KSZO znaczące sukcesy.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 3 z 3