Dziś jest:

Wtorek
17 maja 2022

Imieniny obchodzą:
Bruno, Sławomir, Weronika, Wiktor, Wiktoriusz

Do końca roku zostało
229 dni

Sondy

Ile czasu poświęcasz na naukę?
 

LogowanieKonkursy Szkolne
„Portret mojego przyjaciela” PDF Drukuj Email

Walentynkowy Konkurs Plastyczny -„Portret mojego przyjaciela”.   Pod takim hasłem nauczycielki – Jolanta Wielgus i Iwona Sidor ogłosiły przed feriami zimowymi Szkolny Konkurs Plastyczny dla uczniów klas 0 – III. Do 4 lutego chętni uczniowie wykonywali samodzielnie prace plastyczne. Wpłynęło 70 prac. Komisja konkursowa przyznała kolejne miejsca i wyróżnienia. Wszystkie prace wykonane przez uczniów zostały zaprezentowane na holu klas młodszych.  14 lutego laureaci i wyróżnieni otrzymali z rąk pani dyrektor Katarzyny Goworek i organizatorek konkursu piękne dyplomy oraz wspaniałe nagrody rzeczowe.

Więcej…
 
Walentynki – artystycznie i na wesoło. PDF Drukuj Email

 

14 lutego 2013 roku, z okazji walentynek, wysłuchaliśmy w naszej szkole audycji radiowej, przygotowanej przez uczniów klasy 5b pod opieką pani Ewy Gawłowskiej. Uczniowie przybliżyli wszystkim słuchaczom historię tego święta, a szczególnie wielką rolę patrona zakochanych – duchownego Świętego Walentego, którego działalność i misja skierowane były na wspieranie serdeczności, przyjaźni i miłości. Uczniowie korzystając z „radiowej poczty” mogli też zaprezentować swoją twórczość poetycką i przesłać życzenia zadedykowane wybranym osobom.

Więcej…
 
Konkurs kolęd i pastorałek PDF Drukuj Email

W środę, 19 grudnia 2012 roku, w PSP nr 9 w Denkowie odbył się Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek skierowany dla uczniów klas 1 -3. Wzięło w nim udział trzynaście  szkół podstawowych z powiatu ostrowieckiego. Naszą placówkę reprezentowała debiutująca na tego typu imprezach Oliwia Koziarz z klasy 3c. W konkursie zaprezentowała przepiękną pastorałkę pt. „Święta, święta”. Za swój występ otrzymała od jury wyróżnienie, które niezwykle ucieszyło przygotowujące ją do występu panie Iwonę Sidor i Małgorzatę Nowakowską – Mazur.

 

Więcej…
 
Pocztówka bożonarodzeniowa PDF Drukuj Email

Pod takim hasłem nauczycielki - Jolanta Wielgus i Iwona Sidor ogłosiły dla uczniów klas I - III Szkolny Konkurs Plastyczny. Do 3 grudnia chętni uczniowie wykonywali samodzielnie prace plastyczne. Wpłynęło 78 prac. Komisja konkursowa przyznała kolejne miejsca i wyróżnienia. Wszystkie prace wykonane przez uczniów zostały zaprezentowane na holu klas młodszych. Laureaci i wyróżnieni otrzymali z rąk pani dyrektor Katarzyny Goworek i p. Jadwigi Dadii dyplomy zaprojektowane przez p. Jolę oraz wspaniałe nagrody rzeczowe.

Więcej…
 
Szkolny Konkurs Plastyczny „Mój ulubiony książkowy bohater" PDF Drukuj Email

W dobie komputerów, telewizorów i innych atrakcji elektronicznych książka przestaje być źródłem wiedzy i ucieczką od szarej codzienności. A szkoda. Szkoda, że zamiast rozwijać swoją wyobraźnię, bo kształcimy ją właśnie dzięki książkom, wolimy fundować naszym oczom promieniowanie wydobywające się z komputera. Niestety, obrazy podane jak na tacy nie pozwolą nam rozwinąć swojej fantazji. A przecież to wielka przyjemność pozwolić sobie na samodzielne kreowanie wyglądu opisywanych postaci czy miejsc. Taką możliwość - niejako zapełnienia przestrzeni między literami własną treścią - daje nam książka.

Więcej…
 
Sukces w konkursie ekologicznym PDF Drukuj Email

W dniu 15 listopada 2012r. w Urzędzie Miasta odbyło się podsumowanie ogłoszonego w styczniu konkursu „Program promocji i wdrażania selektywnej zbiórki odpadów w szkołach i przedszkolach na terenie gminy Ostrowiec Świętokrzyski”.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia »

Strona 9 z 9