Dziś jest:

Wtorek
17 maja 2022

Imieniny obchodzą:
Bruno, Sławomir, Weronika, Wiktor, Wiktoriusz

Do końca roku zostało
229 dni

Sondy

Ile czasu poświęcasz na naukę?
 

LogowanieRozrywka
Jesienne wycieczki PDF Drukuj Email

Korzystając z ostatnich dni pięknej, polskiej, złotej jesieni klasa III a i klasa III b pod opieką swoich nauczycielek – pani Anny Siporskiej, pani Beaty Darnowskiej, pani Jolanty Niedzieli i pani Krystyny Winczewskiej udały się na wycieczkę do Krzemionek Opatowskich. Wizyta w rezerwacie przyrody miała dwa cele. Jednym z nich było poznanie życia naszych przodków, które wiedli 5 tysięcy lat temu. Uczniowie zwiedzili zespół neolitycznych kopalni krzemienia pasiastego oraz zrekonstruowaną wioskę.

Więcej…
 
„Dzień Chłopaka” w klasach młodszych PDF Drukuj Email

Podobnie jak w latach ubiegłych, również i w tym roku, w klasach młodszych dziewczynki uczciły przypadający na 30 września „Dzień Chłopaka”. W różnych klasach przebiegał on inaczej i prezenty, które otrzymali najmłodsi mężczyźni naszej szkoły też się nie powtórzyły, chociaż pomysł z piłkami różnej wielkości i koloru przewijał się najczęściej.

Więcej…
 
Śladami neolitycznych przodków PDF Drukuj Email

25 września w piękny, jesienny dzień klasa II a integracyjna wraz z wychowawczyniami Małgorzatą Połetek i Krystyną Winczewską była na wycieczce w Rezerwacie " Krzemionki".  Zwiedzanie rozpoczęto od trasy turystycznej, która jest główną atrakcją takiej wycieczki. Łączna długość trasy wynosi 2 km, z czego prawie 500 m przebiega pod ziemią.

Więcej…
 
Zielona szkoła w Rabce PDF Drukuj Email

 

Zielone szkoły stały się od kilku lat popularną formą wypoczynku, na którą udają się pod koniec roku szkolnego uczniowie naszych najmłodszych klas.

Więcej…
 
MIKOŁAJKI PDF Drukuj Email

Każdego roku szkolnego w dzień 6 grudnia w naszej szkole gościmy św. Mikołaja, Śnieżynki oraz Elfy. Nasz Gość odwiedza uczniów gimnazjum w poszczególnych klasach i rozdaje prezenty. Również wszyscy pracownicy szkoły są tego dnia obdarowywani słodkościami, ufundowanymi przez Samorząd Uczniowski.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia111213141516następnaostatnia »

Strona 16 z 16