Dziś jest:

Wtorek
17 maja 2022

Imieniny obchodzą:
Bruno, Sławomir, Weronika, Wiktor, Wiktoriusz

Do końca roku zostało
229 dni

Sondy

Ile czasu poświęcasz na naukę?
 

LogowanieNajlepsi z Najlepszych
Julia Niedbała „oszlifowanym diamentem”Czternastki PDF Drukuj Email

 

Dziecko to diament. Pomagamy go oszlifować i zamienić w prawdziwy klejnot -  mówi dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14 im. Orląt Lwowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim Katarzyna Goworek. Każdy z naszych uczniów traktowany jest szczególnie i wyjątkowo, wszyscy są dla nas ważni.  Niektórzy mają określone talenty w jakimś kierunku lub wykazują niezwykłe zdolności w wielu dziedzinach. Jak niesamowite są możliwości dzieci i jak ogromną satysfakcję odnaleźć można w pracy z nimi, przekonać mogli się nauczyciele Czternastki, którzy uczą szóstoklasistkę - Julię Niedbałę.

Więcej…
 
Najsympatyczniejsze pierwszaki powiatu ostrowieckiego uczą się w PSP nr 14 PDF Drukuj Email

 

Uczniowie klasy Id naszej szkoły zostali najsympatyczniejszymi ,,Pierwszakami 2012 roku”.  W plebiscycie ,,Echa Dnia” zdobyli I miejsce w powiecie ostrowieckim oraz VII miejsce w województwie świętokrzyskim zdobywając 970 głosów. Nagrodą jest wycieczka z licznymi atrakcjami do Parku Jurajskiego w Bałtowie, na którą dzieciaki pojadą w maju.
Dnia 10 stycznia 2013 roku naszych pierwszaków odwiedził redaktor z gazety, aby dowiedzieć się, jaka jest recepta na tak ogromny sukces. Rozmawiał z dziećmi o szkole,  ich wrażeniach, zainteresowaniach oraz marzeniach. Obszerny artykuł wraz z pięknymi zdjęciami ukazał się już następnego dnia w ,,Echu Ostrowieckim".

Więcej…
 
Nasi pływacy najlepsi w Mistrzostwach Ostrowca oraz finałach Świętokrzyskich Igrzysk Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. PDF Drukuj Email

Na krytej pływalni „Rawszczyzna” w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Mistrzostwa Ostrowca Św. Gimnazjów i Szkół Podstawowych W sztafetowych Zawodach Pływackich na rok szkolny 2012/2013 oraz Finał Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych dziewcząt i chłopców w sztafetowych zawodach pływackich.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia11121314następnaostatnia »

Strona 14 z 14