1 października 2020

Danuta, Igor, Jan, Remigiusz

Mam Talent 2017 PDF Drukuj Email

Zgodnie z tradycją naszej szkoły Samorząd Uczniowski zadbał o to, by Dzień Dziecka jak zwykle obchodzony był nietuzinkowo. Obyła się bowiem kolejna edycja konkursu Mam Talent.  Do występów, na zaprzyjaźnionej scenie ODK Malwa, zgłosiło się 18 uczniów, którzy zdecydowali ujawnić swoje talenty nie bając się zmierzyć ze swoimi słabościami, nieśmiałością i ciężko pracowali żeby wypaść wspaniale. W ich wykonaniu mogliśmy podziwiać popisy taneczne, gimnastyczne, recytatorskie, śpiewacze. Rewelacyjna publiczność tj. nasi uczniowie i nauczyciele, reagowała bardzo żywiołowo. Dopingowała, oklaskiwała i wspierała jak tylko mogła wykonawców – koleżanki i kolegów, z którymi na co dzień mają kontakt jedynie na szkolnych korytarzach.
Uczniowskie show prowadziło dwoje wspaniałych uczniów  – urodzonych konferansjerów – Daria Adamska i Oliwier Kasprzycki z klasy IVa.
Jury w składzie: panie dyr. K. Goworek i J. Klauzińska, z-ca przew. Rady Rodziców p.D. Jakubowska, p.  W.Wójtowicz – instruktor wychowawczy ODK „Malwa”, nauczycielka muzyki p. M. Nowakowska-Mazut i przedstawiciele Samorządów Uczniowskich - K.Kurian, E.Brzeźnicka i A. Lipicki, miało trudny orzech do zgryzienia, bowiem wszystkie występy były fantastyczne.
Decyzją jury zwyciężczyniami tegorocznej edycji konkursu  Mam Talent Anno domini 2017 zostały solistki: Weronika Ozgowicz z kl. 6a z piosenką „Say Samething” oraz Roksana Michoń 5d z piosenką „Przyjdzie taki dzień”. Drugie miejsce przypadło Nikoli Szwed i Amelii Rybińskiej z klasy 5c oraz Aleksandzre Kwiapisz z kl. 4a, która w fantastyczny sposób zaprezentowała wiersz Ludwika Jerzego Kerna pt. O rodzicach”. Na trzecim miejscu uplasowali się: Martyna Broś  5d i Noemi Gocel z kl. 5c.