1 października 2020

Danuta, Igor, Jan, Remigiusz

Dzień Dziecka na sportowo. PDF Drukuj Email

2 czerwca na obiektach sportowych otaczających szkołę odbyły się zawody uczniów klas 0 – III. Dzieci w dwóch grupach rywalizowały ze sobą uczestnicząc w wyścigach i zabawach. Do konkurencji przystąpili nie tylko uczniowie ale również dyrektorzy i panowie konserwatorzy. W przyjaznej atmosferze i sprzyjającej aurze nasi uczniowie nie tylko bawili się, lecz również uczyli jak zdrowo i aktywnie można spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Jest to ważne chociażby z tego względu, że już wkrótce zaczną się wakacje.

Organizatorami imprezy byli: p. Sławomir Góra, p. Małgorzata Połetek, p. Urszula Rafałkowska i p. Anna Siporska, współorganizatorami wychowawcy poszczególnych klas. Oprawę plastyczną imprezy przygotowała p. Jolanta Wielgus i p. Eliza Adamska. Konkurencje sportowe przygotowali dla najmłodszych i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: p. Elżbieta Ozdoba, p. Beata Kwiecień, p. Arkadiusz Jeruzal, p. Andrzej Jeruzal, p. Dariusz Zwoliński. Nad oprawa muzyczną czuwali p. Beata Darnowska i p. Bogdan Sepiół.