Dziś jest:

Sobota
16 stycznia 2021

Imieniny obchodzą:
Marcel, Waleriusz, Włodzimierz

Do końca roku zostało
350 dni

Sondy

Ile czasu poświęcasz na naukę?
 

LogowanieTurniej Matematyczny „Łamigłowa” o Puchar Dyrektora Szkoły PSP nr 5 PDF Drukuj Email

22 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 odbył się Turniej Matematyczny „Łamigłowa” o Puchar Dyrektora Szkoły PSP nr 5. Naszą szkołę reprezentowała Maria Hapczyn z klasy IV a, Kamil Łukaszewski z klasy V c oraz Joanna Strąpoć z klasy V e. Uczestnicy  konkursu musieli wykazać się umiejętnością wykorzystania matematyki do rozwiązywania zadań, zagadek, rebusów, krzyżówek i problemów. Oceniany był również plakat pt. „Matematyka na wesoło”, który wykonały uczennice klasy VI c Oliwia Kamińska, Oliwia Luboch oraz Magdalena Róg.  Nasza drużyna zdobyła II miejsce.