1 października 2020

Danuta, Igor, Jan, Remigiusz

III pokaz mody ekologicznej „ Ekokreacje 2017” PDF Drukuj Email

Moda to też świat dziecka. Uwielbia się ono stroić, przebierać, występować, wtedy czuje się jak gwiazda.  Z okazji III pokazu mody ekologicznej „Ekokreacje 2017” dzieci  wraz ze swoimi rodzicami miały szansę zaprojektować  niepowtarzalne  ubrania , modowe dzieła sztuki z surowców wtórnych.   25 kwietnia 2017 r. widownia, czyli rodzice i uczniowie klas 0-3 , mieniła się ubraniami w  kolorach pojemników do segregacji odpadów.  Takie akcje mają na celu  wzrost świadomości ekologicznej  dla ratowania naszej planety .
Komisja w składzie:  pani dyrektor Katarzyna Goworek, pan dyrektor Adam Nowak,  pani pedagog Elżbieta Orczyk, uczennice PG 4: Ewa Skrok, Aleksandra Rzęchowska- oceniała kreacje pod kątem  użytych materiałów,  estetyki wykonania oraz jej prezentacji.  Pokaz poprowadziła  przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego PG 4- Gaia Maluha. W konkursie uczestniczyli: Sara Seniuk, Klaudia Kotwica z kl.0a, Julia Stasica, Karolina Kogut, Zuzia Kargul z kl.0 b, Wojtek Lepiarz , Igor Orzechowski kl 0 c, Krzysztof Szczygieł kl.1 a, Lena Bielecka kl 2 a, Maja Rutkowska kl.2 b, Gracjanna Lisowska kl 2 d, Małgorzata Mazur , Sebastian Paszkiel , Dominik Płatek , Helenka Kłonica z  kl. 2 e,  Tomek Sawicki z  kl. 2 f, Maja Borowska – kl. 3b, Natalia Smuga kl. 3 b, Maja Polak, Oliwia Zdziebło kl 3 f.
Wyniki konkursu:
I miejsce - Julia Jasica  - kl.0b
I miejsce - Lena Bielecka - kl. 2a
II miejsce - Igor Orzechowski – kl. 0c
III miejsce - Małgosia Mazur – kl. 2e
Wyróżnienia:  Karolinka Kogut – kl. 0b  i  Sawicki Tomek – kl. 2f
Wszyscy uczestnicy  otrzymali  dyplomy oraz upominki.  Organizatorki konkursu : Beata Darnowska,  Jolanta Niedziela, Jolanta Wielgus serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom oraz ich rodzicom.