Dziś jest:

Wtorek
17 maja 2022

Imieniny obchodzą:
Bruno, Sławomir, Weronika, Wiktor, Wiktoriusz

Do końca roku zostało
229 dni

Sondy

Ile czasu poświęcasz na naukę?
 

LogowanieSzkolny Konkurs Matematyczny PDF Drukuj Email

 

28 marca 2017 roku odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny uczniów klas III pod hasłem: „Jestem mistrzem w rozwiązywaniu zadań tekstowych”. W zmaganiach uczestniczyło 22 uczniów – najlepszych matematyków z pięciu klas trzecich naszej szkoły. Należało rozwiązać 11 zadań. Zadania były o różnym stopniu trudności( za 1 pkt., 2pkt., 3pkt. ). Łącznie można było uzyskać 21 pkt.  Po sprawdzeniu prac wyłoniono 2 laureatów, którzy zdobyli po 20 punktów. Są to: Marcelina Langa z klasy III b oraz Mikołaj Mrozowski z klasy III d. Ci uczniowie będą reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym, który odbędzie się w kwietniu w PSP nr 1. Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów!


A oto pozostali uczestnicy konkursu:
Klasa III a - Mazur Jakub, Bronikowski Ernest, Bochenek Oliwia, Kasprzyk Julia, Walczyk Aleksander
Klasa III b - Krześniak Maksymilian , Zaczek Kacper, Paźnik Zuzanna, Kałuża Olaf
Klasa IIIc - Jop Michał, Bryk Jakub, Starachowski Mateusz, Baradziej Oliwer, Bartkiewicz Olaf
Klasa III d - Kowalski Filip, Miśkiewicz Dawid, Frańczak Dawid, Domagała Kacper
Klasa IIIe - Kapusta Kryspin, Kowalski Konrad
Konkurs przygotowały i przeprowadziły nauczycielki klas II: Beata Buduła i Urszula Rafałkowska.