Dziś jest:

Czwartek
11 sierpnia 2022

Imieniny obchodzą:
Aleksander, Herman, Ligia, Włodzimierz, Zuzanna

Do końca roku zostało
143 dni

Sondy

Ile czasu poświęcasz na naukę?
 

LogowanieŚwietlica szkolna znów doposażona! PDF Drukuj Email
Wpisany przez a.siporska   
środa, 22 marca 2017 19:18

 

Nie ma nic bardziej fantastycznego dla dzieci spędzających wolny czas w świetlicy szkolnej, jak wesoła zabawa!
Od niedawna jest to możliwe dzięki sprzętom, które zostały zakupione do świetlicy z myślą o dzieciach. I tak oto miłośnicy futbolu mogą świetnie się bawić przy nowym stole  z piłkarzykami. Korzystają z niego wszystkie dzieci, ale głównie oczywiście chłopcy. Emocji jest przy tym co nie miara, o czym świadczą okrzyki zadowolenia „kibiców” z rywalizujących ze sobą drużyn.
Podobnie wielkim zainteresowaniem dzieciaków cieszą się kolejne piankowe klocki, które trafiły do naszej świetlicowej bawialni. Z tej zabawki korzystają głównie dzieci z klas młodszych od I – III, które układają z figur  najróżniejsze budowle i tory przeszkód. Klocki są bardzo lekkie, miękkie i kolorowe, dlatego uczniowie z nauczania zintegrowanego uwielbiają wspólne zabawy w grupie. Są one organizowane pod opieką wychowawczyń świetlicy, które czuwają nad bezpieczeństwem dzieci, jak również dbają o poszanowanie sprzętów użytkowanych przez milusińskich.
Oprócz zabawek w wejściu do świetlicy, zawisła nowa duża tablica korkowa, na której będą pojawiać się bieżące prace dzieci, jak również informacje dotyczące aktualnych przedsięwzięć i działań  organizowanych z uczniami.
Pragniemy serdecznie podziękować pani dyrektor naszej szkoły – Katarzynie Goworek za tak potrzebne i użyteczne zabawki dla świetlicy. Wiemy, że dzieci z radością z nich korzystają. Dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych.

Edyta Kowalska
Jolanta Maj

Poprawiony: środa, 22 marca 2017 19:30