25 września 2020

Franciszek, Kamil, Piotr, Wincenty, Władysław

Dzwonią dzwoneczki, pędzą saneczki. PDF Drukuj Email

W 15.02.2017r. 3d wraz z wychowawcą  Izabellą Kolasa oraz p. Barbarą Kędzierską pojechały na kulig do Starej Dębowej Woli. Słoneczna pogoda oraz wspaniała zabawie towarzyszyła uczniom przez cały pobyt. Niezapomnianą atrakcją była dla dzieci przejażdżka saniami przez urokliwie zaśnieżony las. Kolejną atrakcją były zjazdy z górki na workach foliowych. Okrzykom zadowolenia, śmiechom nie było końca. Każdy wymyślał co rusz to nowe sposoby zjazdów. W międzyczasie na zawieszonym nad ogniskiem grillu piekły się kiełbaski, które w przerwie miały niesamowite wzięcie. Podobnie było z herbatą, która tego dnia smakowała wyjątkowo. Po kolejnej turze zabawy czas było wracać do domu. Pełni wspomnień, zadowoleni postanowiliśmy, że wrócimy tam w najbliższym, możliwym terminie.