17 maja 2022

Bruno, Sławomir, Weronika, Wiktor, Wiktoriusz

Pędzą konie, sanki dzwonią, kulig drogą mknie. PDF Drukuj Email

W dniu 17 lutego 2017r. uczniowie klas 1b i 3e wraz z wychowawczyniami Wiolettą Szymańską, Bożeną Słapek oraz Justyną Grotek pojechały na kulig do Starej Dębowej Woli. Wspaniałą atrakcją były zjazdy z dużej góry na workach foliowych. Sprawne zjeżdżanie sprawiło, że była to bezpieczna zabawa. Nikt nie upadł i nie zderzył się z innym uczestnikiem zabawy. Nie mniejszą atrakcją okazała się przejażdżka saniami po lesie. Towarzyszył dzieciom śmiech i radość. Następnie uczniowie sami piekli kiełbaski na ognisku, które bardzo smakowały. Na zakończenie pobytu odbyła się krótka dyskoteka. Wspaniale bawili się uczniowie klasy 3e z uczniami z klasy integracyjnej 1b. Otoczyli opieką, włączając do tańca  dzieci młodszych kolegów i koleżanki. Kulig był bardzo udany. Pełni nowych doznań i wrażeń uczniowie wrócili do domów.