17 maja 2022

Bruno, Sławomir, Weronika, Wiktor, Wiktoriusz

Zimowe szaleństwa PDF Drukuj Email

W piątek, 17 lutego uczniowie klasy 2a wraz z rodzicami oraz  paniami Urszulą Rafałkowską i Edytą Kłos wybrali się na kulig klasowy do gospodarstwa agroturystycznego w Starej Dębowej Woli.  Celem kuligu było połączenie dobrej zabawy z integracją klasy. Przejażdżka saniami po lesie i obserwacja zimowego krajobrazu dostarczyła wiele przyjemności zarówno małym, jak i tym dużym uczestnikom. Las w zimowej szacie wyglądał bajkowo. Oczywiście nie obyło się bez wywrotek na zakrętach. Po powrocie, trochę zmarznięci i głodni,  wspólnie piekliśmy kiełbaski przy ognisku.  Kolejnym, bardzo wesołym punktem naszej wycieczki była jazda z górki na workach. Dzięki uprzejmości właściciela gospodarstwa dzieci mogły nakarmić konie przyniesionymi z domu jabłkami i marchewką.

Na zakończenie wszyscy udali się na słodki poczęstunek oraz tańce przy muzyce.
Dzień kuligu będziemy bardzo mile wspominać, jako dzień pełen radości, zabawy i humoru. Serdecznie dziękujemy pani Anecie Maciejskiej  za zorganizowanie kuligu oraz rodzicom za pomoc w opiece.