1 lipca 2022

Aaron, Bogusław, Halina, Klarysa, Marian

Konkurs języka angielskiego PDF Drukuj Email

Dyrekcja PSP nr 14 w Ostrowcu Św. serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych z miasta Ostrowca Świętokrzyskiego do udziału w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego Face to Face with English, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego, który odbędzie się w ZSP nr 2 w Ostrowcu Św. , os. Stawki 35, dnia 30 marca 2017 r. o godzinie 9.00.

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do ciągłego pogłębiania znajomości słownictwa i zagadnień gramatycznych; doskonalenie znajomości języka angielskiego; motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego a zarazem sprawdzenie swoich dotychczasowych umiejętności i wiedzy językowej oraz nawiązanie lub pogłębienie już istniejącej współpracy między szkołami podstawowymi w mieście Ostrowiec.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy ufundowane między innymi przez Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Jarosława Górczyńskiego oraz wydawnictwo Pearson. Każdy uczestnik otrzyma dyplom uczestnictwa w konkursie.

Serdecznie zapraszamy i życzymy wielu sukcesów!
I. Suder , A. Witkowska