20 września 2020

Dionizy, Faustyna, Irena, Oleg

25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej szkole. PDF Drukuj Email
czwartek, 16 lutego 2017 19:52

Nasza szkoła  zwyczajem poprzednich lat po raz kolejny wzięła udział w tegorocznej rekordowej zbiórce pieniędzy na sprzęt medyczny dla chorych dzieci i seniorów uczestnicząc w styczniowym  25 Finale  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Szkoła podstawowa pod kierunkiem pań B. Kosikowskiej i A. Witkowskiej przygotowała loterię fantową, która cieszy się coraz większą popularnością zwłaszcza wśród młodszych dzieci. W tym roku w zbieraniu fantów pomogło nam bardzo wielu nauczycieli ,rodziców i uczniów a w przeprowadzeniu i przygotowaniu loterii duża grupa uczniów klasy 5d. Hojność darczyńców sprawiła, że zebraliśmy 1100 zł.
Uczniowie gimnazjum pod kierunkiem p. A. Kowalskiej ,również wzorem lat ubiegłych, zarabiali sprzedając wykonane przez siebie i swoich bliskich ciasta. Ze sprzedaży ciast zebrali 517 zł.

Tak więc nasz wspólny wkład w ogólnopolską zbiórkę ludzi dobrej woli pod egidą WOŚP wyniósł 1617 zł. Dziękujemy wszystkim , którzy mają w tym swój udział! Do zobaczenia za rok!

Poprawiony: piątek, 17 lutego 2017 05:29