Dziś jest:

Poniedziałek
27 czerwca 2022

Imieniny obchodzą:
Maria Magdalena, Władysław, Władysława

Do końca roku zostało
188 dni

Sondy

Ile czasu poświęcasz na naukę?
 

Logowanie



Konkurs „Coś z niczego” PDF Drukuj Email

 

W tym roku na choince  edukacji wczesnoszkolnej zawisły przepiękne ozdoby wykonane  z surowców wtórnych. Wykonały je dzieci z klas młodszych wraz ze swoimi rodzicami w ramach konkursu „Coś z niczego”.  Pomysły na ozdoby z niczego okazały się fenomenalne, możemy tu zobaczyć bałwanki z kubeczków jednorazowych, anioły , gwiazdy z rurek gazetowych i wiele innych bardzo ciekawych prac, które budzą duże zainteresowanie.  Wszystkie ozdoby zostały wyróżnione, a ich wykonawcom serdecznie dziękujemy  i  gratulujemy pomysłów- organizatorki konkursu: Jolanta Niedziela, Jolanta Wielgus, Beata Darnowska. Uczestnicy konkursu zostaną uhonorowani upominkami .

Oto lista nagrodzonych:
Kl. 0b: Gabrysia Heba,  Hania Kordos, Natalka Karczewska, Zuzia Kargul
Kl. 0c: Lena Warchoł, Wojciech Lepiarz
Kl. 1a:  Kaja Skrzypczyk,  Krzyś Szczygieł
Kl. 2a:  Nataniel Kowalski i Lena Bielecka  
KL. 2c: Milena Farys, Gabriela Okleka, Amelia Beksińska, Hubert Masternak, Julia Szklarska
Kl. 2d : Jedliński Patryk, Kordos Jan, Lisowska Gracjanna, Arkadiusz Piwowarczyk.
Kl. 2e: Durka Dawid, Domagalski Karol, Kłonica Helena, Kucharczyk Natalia, Lasota Kinga, Paszkiel Sebastian,  
Płatek Dominik,  Rupental Zuzanna, Soroka Maja,Truchta Ksawery, Walasek Emil
Kl. 2f: - Bartosz Lipko
Kl.3a:  Zuzia Godos,  Karol Krajewski, Kacper Szatan, Małgosia Kurek
kl.3b: Maja Borowska, Wiktoria Rzońca, Julia Sikora, Dominika Skrzypczyk, Natalia Smuga,  Angelika
Szczykutowicz, Dominik Szymański.
Kl. 3c: Matuszewska Joanna,  Barska Zuzanna,  Wiśniewski Tomasz
KL. 3d: Jakub Antoniewski, Klaudia Banaszek, Julia Chamera, Piotr Czekaj, Kacper Domagała, Dawid Frańczak,
Klaudia Karaś, Wiktoria Kieloch, Filip Kowalski, Filip Krawczyk, Oliwier Krawczyk, Filip Krzemiński,
Wiktoria Kubicka, Kasia Kurian, Paulina Lenart, Dawid Miśkiewicz, Anastazja Mroczkowska, Mikołaj
Mrozowski, Damian Ostatek, Klaudia Pietruszka, Daria Popek, Antoni Szymkiewicz, Maksymilian Środoń,
Miłosz Środoń, Kacper Tłuścik
Kl. 3e: Maja Polak, Klaudia Czesna,  Maja Brzyszcz,, Klaudia Jakubowska