Konkurs „Coś z niczego” PDF Drukuj Email

W tym roku na choince  edukacji wczesnoszkolnej zawisły przepiękne ozdoby wykonane  z surowców wtórnych. Wykonały je dzieci z klas młodszych wraz ze swoimi rodzicami w ramach konkursu „Coś z niczego”.  Pomysły na ozdoby z niczego okazały się fenomenalne, możemy tu zobaczyć bałwanki z kubeczków jednorazowych, anioły , gwiazdy z rurek gazetowych i wiele innych bardzo ciekawych prac, które budzą duże zainteresowanie.  Wszystkie ozdoby zostały wyróżnione, a ich wykonawcom serdecznie dziękujemy  i  gratulujemy pomysłów- organizatorki konkursu: Jolanta Niedziela, Jolanta Wielgus, Beata Darnowska. Uczestnicy konkursu zostaną uhonorowani upominkami .

Oto lista nagrodzonych:
Kl. 0b: Gabrysia Heba,  Hania Kordos, Natalka Karczewska, Zuzia Kargul
Kl. 0c: Lena Warchoł, Wojciech Lepiarz
Kl. 1a:  Kaja Skrzypczyk,  Krzyś Szczygieł
Kl. 2a:  Nataniel Kowalski i Lena Bielecka
KL. 2c: Milena Farys, Gabriela Okleka, Amelia Beksińska, Hubert Masternak, Julia Szklarska
Kl. 2d : Jedliński Patryk, Kordos Jan, Lisowska Gracjanna, Arkadiusz Piwowarczyk.
Kl. 2e: Durka Dawid, Domagalski Karol, Kłonica Helena, Kucharczyk Natalia, Lasota Kinga, Paszkiel Sebastian,
Płatek Dominik,  Rupental Zuzanna, Soroka Maja,Truchta Ksawery, Walasek Emil
Kl. 2f: - Bartosz Lipko
Kl.3a:  Zuzia Godos,  Karol Krajewski, Kacper Szatan, Małgosia Kurek