27 maja 2022

Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan, Magdalena

W przedświątecznej atmosferze. PDF Drukuj Email

16 grudnia, na specjalne zaproszenie Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowcu Św. uczniowie klasy 3d wraz z wychowawcą Izabella Kolasą, uczestniczyli w Jasełkach, w kinie Etiuda, gdzie w rolę aktorów wcielili się uczniowie oraz pracownicy szkoły. Szczególną atmosferę przedświątecznych oczekiwań podkreślały piękne kolędy i pastorałki zaśpiewane przez chór szkolny Salwierzanki. Oklaski na stojąco od publiczności i słowa podziękowań od gości były dowodem na to, że jasełka podobały się. Na koniec przewodnicząca klasy, na ręce pani dyrektor ZSS wręczyła świąteczne upominki wykonane podczas zajęć plastyczno - technicznych.

Critical error: no decode delegate for this image format `/tmp/magick-XX8o0b49' @ error/constitute.c/ReadImage/532