25 maja 2022

Grzegorz, Maria Magdalena, Urban

W prezencie od Mikołaja. PDF Drukuj Email

Jak co roku, podobnie i teraz uczniowie edukacji wczesnoszkolnej dzień imienin Mikołaja spędzili w kinie. Obejrzeli tym razem film pt. „Vaiana – skarb oceanu”. Nasi uczniowie z wielkim zainteresowaniem śledzili losy odważnej, inteligentnej dziewczynki, która wyrusza w niebezpieczną podróż by ratować swój lud przed zagładą. Towarzyszy jej Maui, który wzrusza, rozśmiesza i również staje w jej obronie kiedy zachodzi taka potrzeba. Film bawi lecz również  uczy szacunku do drugiego człowieka i akcentuje wielką wartość przyjaźni. Po seansie lub tuż przed wyruszeniem do kina wielu naszych uczniów spotkała również niespodzianka w szkole.  Postarali się o to rodzice którzy  obdarowali swoje pociechy drobnymi upominkami.
Wyjazd do kina zorganizowała  p. Małgorzata Połetek i p. Beata Buduła.