28 czerwca 2022

Ireneusz, Józef, Leon, Paweł, Raissa

Międzyszkolny "Event" Lekkoatletyczny PDF Drukuj Email

28 listopada 2016 roku w hali sportowej naszej szkoły byliśmy świadkami niezwykłego wydarzenia, naturalnego przeżywania adrenaliny podczas zmagań sportowych uczniów klas III PSP nr 5, 7 14 w drużynowych zabawach lekkoatletycznych. W zawodach wzięło udział 291 uczniów z 13 klas. Każdy uczeń startował przynajmniej w jednej konkurencji. Najwięcej emocji dostarczyły uczestnikom biegi sztafetowe. Po bardzo wyrównanym, niezwykle emocjonującym wyścigu minimalnie lepsza była klasa III e z PSP nr 5 wych. p. Joanna Zagozdon, przed III c wych. p. Małgorzata Połetek i III a wych. p. Beata Darnowska z PSP nr 14, które zajęły ex aequo 2 miejsce. 3 miejsce przypadło klasie III d również z PSP nr 14 wych. p. Izabella Kolasa.

Wszyscy uczestnicy "Eventu" otrzymali pamiątkowe dyplomy, a uczestnicy sztafety finałowej dodatkowo medale. Wychowawcy dostali książki metodyczne do prowadzenia zajęć oraz plakaty z piramidą żywieniową. Zawody przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Elżbieta i Janusz Ozdoba. Rolę sędziów pełniły uczestniczki programu "Lekkoatletyka dla każdego".