18 stycznia 2022

Bogumił, Krystyna, Małgorzata, Piotr

Międzyszkolnym Konkursie wiedzy o Henryku Sienkiewiczu. PDF Drukuj Email

18 października drużyna składająca się z uczniów klas trzecich Julia Chamera, kl.3d, wychowawca Izabella Kolasa, Dominik Szymański, kl. 3b, wychowawca Krystyna Winczewska oraz ucznia kl.2f Bartosza Lipki, wychowawca Beata Buduła, reprezentowała naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie wiedzy o H. Sienkiewiczu. Konkurs miał formę gry terenowej, podczas której uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą na temat pisarza, ale i umiejętnością logicznego myślenia, a także sprawnością fizyczną. Drużynie naszej szkoły udało się wywalczyć drugie miejsce, minimalną różnicą 0,5 punkta do zwycięskiej grupy. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 18 listopada w kinie Etiuda. Uczniom i ich opiekunom gratulujemy.