Dziś jest:

Wtorek
28 czerwca 2022

Imieniny obchodzą:
Ireneusz, Józef, Leon, Paweł, Raissa

Do końca roku zostało
187 dni

Sondy

Ile czasu poświęcasz na naukę?
 

LogowanieMiędzyszkolnym Konkursie wiedzy o Henryku Sienkiewiczu. PDF Drukuj Email

 

18 października drużyna składająca się z uczniów klas trzecich Julia Chamera, kl.3d, wychowawca Izabella Kolasa, Dominik Szymański, kl. 3b, wychowawca Krystyna Winczewska oraz ucznia kl.2f Bartosza Lipki, wychowawca Beata Buduła, reprezentowała naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie wiedzy o H. Sienkiewiczu. Konkurs miał formę gry terenowej, podczas której uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą na temat pisarza, ale i umiejętnością logicznego myślenia, a także sprawnością fizyczną. Drużynie naszej szkoły udało się wywalczyć drugie miejsce, minimalną różnicą 0,5 punkta do zwycięskiej grupy. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 18 listopada w kinie Etiuda. Uczniom i ich opiekunom gratulujemy.