25 maja 2022

Grzegorz, Maria Magdalena, Urban

Najstraszniejsza dynia PDF Drukuj Email

W dniu 25-27 października 2016 r. został zorganizowany przez p. Martę Mozal konkurs na „Najstraszniejszą dynię”  przeznaczony dla uczniów klas 4-6. Celem uczestnictwa dzieci w konkursie było: rozwijanie  dziecięcej wyobraźni  i aktywności twórczej, ćwiczenie umiejętności wykorzystania i łączenia ze sobą różnych technik plastycznych, odkrycie przez uczestniczące w konkursie dzieci własnych uzdolnień, kształtowanie poczucia estetyki i smaku artystycznego.  Wykonane dynie przez połączenie rozmaitych materiałów były wyjątkowe, każda w swoim rodzaju, i przysporzyły dużego kłopotu jurorom z wytypowaniem zwycięzców. Wśród laureatów znaleźli się: I miejsce - Zuzanna Jabłońska kl.5 d, II miejsce- Anna Szczygieł kl. 4 d, III miejsce- Emilia Nowak kl. 6 d. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się na apelu szkolnym zorganizowanym z okazji Dnia Niepodległości. Gratulujemy!