17 maja 2022

Bruno, Sławomir, Weronika, Wiktor, Wiktoriusz

W „Świecie kucyków” PDF Drukuj Email

Na świeżym powietrzu i na sportowo spędziła Dzień Chłopaka klasa 1a. Tego dnia wraz ze swoimi wychowawczyniami: p. Anną Siporską i p. Barbarą Kędzierską dzieci udały się busem „Bajka” do Bałtowa gdzie mieści się gospodarstwo Agroturystyczne p. Tomasza Szczygła – taty Krzysia, chłopca który uczy się w klasie 1a. Na miejscu, uczniów czekało wiele atrakcji: przejażdżka na kucyku, wycieczka bryczką,  obserwacja zwierząt hodowlanych, pokaz dojenia krowy, swobodne zabawy na placu zabaw oraz grill z pysznymi kiełbaskami. Pobyt w gospodarstwie zakończył się wręczeniem chłopcom drobnych upominków z okazji ich święta. Piękna, jesienna pogoda towarzyszyła dzieciom przez cały czas a zmieniające się co chwila atrakcje sprawiły, że czas spędzony w „Świecie kucyków” minął bardzo szybko.