23 września 2020

Bogusław, Libert, Tekla

Bieg Zwycięstwa PDF Drukuj Email

25 września na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin odbył się BIEG ZWYCIĘSTWA. Impreza organizowana przez Stowarzyszenie Na Rzecz Samorządowych Rad Osiedlowych i Gminnych w Ostrowcu Św. ma już siedmioletnią tradycję i  nawiązuje do wrześniowych obchodów rocznicy zakończenia II wojny światowej. W tym roku Bieg Zwycięstwa został zorganizowany wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Wzięła w nim udział również zorganizowana grupa naszych uczniów z klasy 0c i 1a pod opieką p. Barbary Kędzierskiej i p. Marzeny Kucharskiej. Wśród nich znaleźli się Karpiński Dominik, Nartowski Gabriel, Lepiarz Wojciech, Gawlak Natalia, Furtowicz Michał, Majcher Antoni, Wiatrowski Wojciech – 0c oraz Auguścik Natalia, Dybiec Igor, Kaniszewska Patrycja , Kępa Bartosz, Klechowska Blanka, Kowalski Ignacy, Lesica Mateusz, Nowak Natan, Pięta Wiktor, Piotrowicz Filip, Szczygieł Krzysztof- - 1a. Bieg na 300m ukończyli wszyscy uczniowie. Otrzymali za to drobne upominki i dyplomy.