Świat Robotyki – propozycja zajęć pozalekcyjnych. PDF Drukuj Email

„Świat Robotyki” to zajęcia techniczno – informatyczne  związane z budową i programowaniem robotów, do których  wykorzystuje się zestawy LEGO EDUCATION.  Zajęcia „Świata Robotyki” to nieustanne poznawanie zagadnień z matematyki, fizyki, informatyki, mechaniki i programowania w przyjazny i nowoczesny sposób. „Minimum teorii maximum praktyki, nauka przez zabawę” – tak o swoich spotkaniach z dziećmi i młodzieżą mówią instruktorzy, którzy w ubiegłym tygodniu zorganizowali w naszej szkole właśnie dla nich warsztaty. Dzięki temu dzieci bawią się nauką. Poszukują najlepszych rozwiązań dla danego zadania. Rozwijają swoją kreatywność i zdolność logicznego myślenia – kluczowe cechy dla świetlanej przyszłości dziecka. „Świat robotyki”  to jedna z propozycji zajęć pozalekcyjnych w naszej szkole. Odbywały się one już w zeszłym roku i cieszyły dużym zainteresowanie.