Żegnamy kolejny rok szkolny PDF Drukuj Email

24 czerwca zabrzmiał po raz ostatni w tym roku szkolnym dzwonek. Zakończył się kolejny rok nauki. Nie brakowało w nim sukcesów i ciekawych wydarzeń w życiu każdej klasy. Dzieci brały udział w licznych konkursach, wyjeżdżały na wycieczki, poznawały lepiej nasz region, bo w tym roku szkolnym najbardziej atrakcyjna na wszelkie wyjazdy była właśnie Ziemia Świętokrzyska. W murach naszej szkoły często gościli rodzice przychodząc nie tylko na wywiadówki, lecz również na różne prezentacje artystyczne i zajęcia otwarte. Piosenką, tańcem i wierszem pożegnali wszystkich uczniowie z zespołu „Promyki”. Czas wakacji to okres wypoczynku i regeneracji sił przed kolejnym rokiem szkolnym. Pani dyrektor szkoły Katarzyna Goworek rozstała się z dziećmi i młodzieżą życząc im bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń  oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.
Program artystyczny przygotowała p. Anna Siporska, p. Beata Darnowska i p. Barbara Kędzierska. Autorkami przepięknej dekoracji są p. Jolanta Wielgus, p. Eliza Adamska, p. Anna kowalska i p. Jolanta Maj.