Festyn na Stawkach PDF Drukuj Email

18 czerwca, na boisku koło szkoły, odbył się organizowany przez Radę Osiedla Stawki festyn. Dla dorosłych i dla dzieci zapewniono dużo atrakcji.  Były rodzinne konkursy, oraz słodki poczęstunek. Na scenie mogli również zaprezentować się nasi uczniowie. Szkołę reprezentowały dzieci z zespołu Promyki, prowadzonego przez  wychowawczynię p. Annę Siporską i p. Beatę Darnowską. Na scenie zaprezentowali się: Amelka Haraburda, Amelka Giez, Zuzia Mazur, Marysia Hapczyn, Ola Kwapisz, Martynka Matysiak, Maciek Lis, Kacper Krajewski oraz Julka Jabłońska, która również śpiewała. Potem wystąpili wokaliści przygotowani przez p. Małgorzatę Nowakowską – Mazur: Karolina Smuga, Martyna Broś i Weronika Ozgowicz.