BIEG ULICZNY PDF Drukuj Email

W dniu 09.06.2016 r. Odbył się organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 4, bieg uliczny pod hasłem „Gry Uliczne – Znam Moje Miasto”. Impreza miała charakter miejski, a przeznaczona była dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem objął Prezydent Miasta Ostrowca Św. Jarosław Górczyński. Naszą Szkołę reprezentowała drużyna pięcioosobowa z klasy 2 a: Julia Kasprzyk, Agnieszka Kozieł, Jakub Mazur, Grzegorz Dryjas, Aleksander Walczyk wraz z wychowawczynią p. Beatą Darnowską.  Impreza odbywała się w Parku Miejskim i miała na celu integrację środowiska, poznanie własnego miasta oraz rozwijanie aktywności ruchowej. Nasi uczniowie pokonując poszczególne etapy biegu, dostawali koperty z zadaniami do wykonania od rozstawionych w różnych miejscach harcerzy. Drużyna w turnieju wykazała się precyzją i w ostatecznym rezultacie na 8 szkół biorących udział w imprezie zajęła zaszczytne II miejsce. Wielkie brawa dla tych dzieci.