Finaliści Miniolimpiady Gier i Zabaw. PDF Drukuj Email

5 czerwca 2016 roku odbył się w Pińczowie II Finał Świętokrzyskiej Miniolimpiady Gier i Zabaw dla uczniów kl. I- III szkół podstawowych. W zmaganiach wzięło udział 12 szkół z całego województwa świętokrzyskiego. Rywalizowało prawie 500 zawodników. W eliminacjach powiatowych uczniowie  naszej szkoły zajęli II miejsce, a w finale wojewódzkim VIII. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani medalami, czapeczkami i pamiątkowymi dyplomami.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

1a -Bartosz Kogut, Miłosz Słowiński,

1b-Julia Rakoczy, Julia Rudkowska, Lena Główka, Tatiana Miśkiewicz, Oskar Krawczyk, Mateusz Marynowski, Alan Machula

I c -Agata Baran i Amelia Beksińska

2a - Walczyk Aleksander, Jakub Mazur, Kasprzyk Julia, Kozieł Agnieszka

2b- Patrycja Zięba,

2 c - Roksana Głąbień, Jakub Sobolewski, Wiktor Płatek

3a - Daria Adamska, Oliwier Kasprzycki, Julia Jabłońska, Bartosz Kowalski, Zuzanna Mazur, Otylia Stajek, Krzysztof Szwagierczak ,

3b - Kacper Masternak , Paweł Stefański ,

3c- Magdalena Cudo, Sandra Miśkiewicz, Szymon Krawczyk, Michał Szczygieł,

Uczniowie trenowali na lekcjach wychowania fizycznego oraz pod opieką nauczycieli w-f: Katarzyny Marynowskiej, Sławomira Góry i Andrzeja Jeruzala