Dziś jest:

Poniedziałek
27 czerwca 2022

Imieniny obchodzą:
Maria Magdalena, Władysław, Władysława

Do końca roku zostało
188 dni

Sondy

Ile czasu poświęcasz na naukę?
 

LogowanieFestyn z okazji XXX lecia Spółdzielni Mieszkaniowej „Krzemionki” PDF Drukuj Email

21 maja na osiedlu Rosochy odbył się festyn z okazji XXX lecia istnienia Spółdzielni Mieszkaniowej „Krzemionki”. Wśród występujących przy tej okazji dzieci, nie mogło zabraknąć również uczniów naszej szkoły. Na scenie zaprezentował się zespół taneczny „Promyki” prowadzony przez panią Beatę Darnowską i wychowawczynię panią Annę Siporską. Dzieci zaprezentowały układy taneczne do współczesnych przebojów – „Ego” Willi Williama oraz „Agosto” Alvaro Solera. Wśród zgromadzonej widowni tancerzy oklaskującej występ tancerzy była również dyrektor naszej szkoły pani Katarzyna Goworek. Oprócz występów dzieci brały również udział w różnych konkursach zdobywając atrakcyjne nagrody.