Dziś jest:

Poniedziałek
27 czerwca 2022

Imieniny obchodzą:
Maria Magdalena, Władysław, Władysława

Do końca roku zostało
188 dni

Sondy

Ile czasu poświęcasz na naukę?
 

LogowanieII Przedszkolny Festiwal Recyklingu. PDF Drukuj Email

22 kwietnia z okazji Ogólnopolskich Obchodów Święta Ziemi Publiczne Przedszkole nr 21 zorganizowało już po raz drugi Festiwal Recyklingu. Celem akcji, które objęło wszystkie ostrowieckie przedszkola było poznanie poprzez zabawę drugiego życia surowca wtórnego.  W czasie trwania festiwalu, przedstawiciele każdej placówki mieli za zadanie odczytać ułożony przez siebie list do Ziemi z okazji „Święta Ziemi”, zaprezentować jedną, ekologiczną piosenkę oraz wykonać dowolną przestrzenną pracę z nieużytków. Naszą placówkę reprezentowała klasa 0 prowadzona przez p. Elżbietę Soję. Ale to nie jedyny akcent naszej szkoły. Festiwal otworzył swoją artystyczną prezentacją zespół Promyki z integracyjnej klasy III a prowadzony przez p. Annę Siporską, p. Beatę Darnowską i p. Barbarę Kędzierską. Dzieci zatańczyły dwa układy do ekologicznych piosenek, które zaśpiewała wokalistka – Julka Jabłońska. Uroczystość zamknął pokaz mody ekologicznej zaprezentowany również przez uczniów naszej szkoły.