„Powrót bocianów” - zajęcia integracyjne z przedszkolakami PDF Drukuj Email
wtorek, 03 maja 2016 19:18

13 kwietnia  klasa I a  z wychowawczyniami p. Urszulą Rafałkowską i p. Jolantą Bugajską gościła młodszych kolegów z  grupy Fasolki z PP nr 21 wraz z wychowawczynią  p. Marzeną  Kowalską.  Gości przywitała wicedyrektor szkoły p.Jolanta Klauzińska. Zajęcia rozpoczęły się rozmową o wiośnie.  Po tym wstępie  wszyscy obejrzeli prezentację o bocianie białym  a następnie opisały  tego ptaka.  Po odśpiewaniu piosenki i pląsach dzieci z zapałem przystąpiły do wykonania pracy plastycznej. Tematem pracy był oczywiście bocian. Dzieci współpracowały  w parach - przedszkolak i pierwszoklasista. Praca przebiegała w przyjaznej atmosferze. Powstały piękne dzieła.  Wszystkim bardzo podobała się taka forma integracji. Do zobaczenia za rok.