Majsterkowanie łatwe i przyjemne PDF Drukuj Email
czwartek, 21 kwietnia 2016 19:54

O tym, że majsterkowanie jest łatwe i przyjemne przekonali się uczniowie  klasy II c oraz  III a, którzy ze swoimi z wychowawczyniami:   p Małgorzatą Połetek, p. Anną Siporską i p. Barbarą Kędzierską odwiedzili „ Majsterkowo” w Castoramie.   Tematem zajęć były samochody ciężarowe, które należało skleić z dużej ilości drewnianych elementów. Słuchając uważnie dokładnej instrukcji pana prowadzącego wykonywali   krok po kroku poszczególne elementy.  Po sklejeniu wszystkich części w całość, przekonały się jak wiele satysfakcji może sprawić ich własna praca. Po krótkiej zabawie własnoręcznie wykonanymi pojazdami czekało na nich kolejne zadanie czyli  udekorowanie doniczek  kolorowymi nalepkami.

Ozdobione według własnego pomysłu doniczki prezentowały się bardzo efektownie, którą każdy otrzymał w prezencie do domu. Oprócz doniczek dzieci otrzymały też drobne upominki, które były nagrodą za trud, wysiłek i cierpliwość włożoną w wykonywane prace. Wyhowawczynie i uczniowie klasy 3a dziękują panu Adamskiemu za organizację wycieczki a pani Basi Giez za pomoc w opiece.
Klasa 2 c

Klasa 3 a