Wychowanie fizyczne inaczej. PDF Drukuj Email

18.04.2016r. klasa II c  z wychowawczynią p.  Małgorzatą Połetek wybrała się do sali zabaw  „Fiku – Miku”. Największą frajdą, zaraz po przekroczeniu progu , była trzypiętrowa konstrukcja zabawowa, a w niej labirynty, ruchome pomosty i siatki wspinaczkowe.  W nie mniejszym stopniu uwagę dzieci przyciągnęły zjeżdżalnie oraz baseny z piłeczkami.  Z ogromną sprawnością pokonywały przeszkody i zanurzały się w kolorowych piłeczkach. Poza tym  mogły przeciskać się przez liczne tunele,  budować obiekty z dużych klocków, skakać na dużych  piłkach. Dzieci korzystały także z mini pojazdów, dmuchanych  skakańców i  kącików tematycznych. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, aby odpocząć i zregenerować siły. 1,5 godziny szalonej zabawy  minęły bardzo szybko.  Zadowolone,  lekko zmęczone i pełne wrażeń wróciły do szkoły z nadzieją, że wkrótce ponownie odwiedzą salę zabaw.