Kapelusz Pani Wiosny PDF Drukuj Email

Obchody pierwszego dnia wiosny w naszej szkole zakończył pokaz wiosennych kapeluszy. W konkursie wzięły udział klasy IV – VI oraz klasa III a. Organizatorzy konkursu – Samorząd Uczniowski oraz jego opiekunki: p. Ewa Bieńka, p. Renata Łodej i p. Renata Skrucha zadbały o właściwą  oprawę muzyczną  i atrakcyjną prezentację wiosennych nakryć głowy. Jury w składzie: p. Justyna Cioch, p. Anna Dutkiewicz i p. Marta Mozal nie miały łatwego zadania z wyborem tego najpiękniejszego bowiem wiele projektów było niezwykle innowacyjnych i oryginalnych. Ostatecznie I miejsce przyznano klasie IV a, II miejsce przypadło w udziale klasie VI a, III miejsce zdobyła klasa III a. Organizatorzy dziękują za ogromne zaangażowanie  w twórczą pracę i gratulują wyróżnionym klasom sukcesu, o który wcale nie było łatwo.