20 września 2020

Dionizy, Faustyna, Irena, Oleg

Świąteczna zbiórka żywności 11-12 marzec 2016r. PDF Drukuj Email
środa, 30 marca 2016 21:08

Po raz kolejny Wolontariusze - uczniowie i nauczyciele PSP 14 i PG 4 włączyli się w ogólnopolską akcję Banku Żywności i zorganizowali w dniach 11-12 marca Wielkanocną Zbiórkę Żywności. Akcja ta ułatwia ludziom podzielenie się żywnością z potrzebującymi. W tym celu w sklepie E- Leclerc na os. Stawki  klienci o dobrym sercu mogli przekazać do  specjalnie oznakowanych  wózków część swoich zakupów.  Z  uzyskanej żywności zostały przygotowane paczki, które przekazano najbardziej potrzebującym. Wśród zebranych artykułów spożywczych dominowały cukier, mąka, makaron, olej i słodycze. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących pomocy i podzielili się zakupioną żywnością. Koordynatorem akcji była pedagog szkoły PSP 14  p. Elżbieta Orczyk.

Poprawiony: poniedziałek, 04 kwietnia 2016 14:57