Witamy uczniów przyszłych klas 0 - I PDF Drukuj Email
niedziela, 06 marca 2016 20:49

1 marca w PSP nr 14 na os. Stawki był dniem otwartym szkoły i jednocześnie dniem promocji placówki. Brzydka pogoda nie zniechęciła małych mieszkańców osiedla i wraz z rodzicami tłumnie przybyli zanim na zegarze wybiła godzina 16.00. Dzieci z dużym zainteresowaniem brały udział w zajęciach przygotowanych w salach lekcyjnych z wykorzystaniem tradycyjnych oraz nowoczesnych metod nauczania. Dużym powodzeniem cieszyły się i gry dydaktyczne na tablicach interaktywnych i laptopach, składanie papieru w technikach orgiami oraz tradycyjne układanki, wyszywanki i mozaiki. Podczas zajęć, nie zabrakło również muzyki i chętnych do udziału w warsztatach zumby, którą w PSP14 tańczą wszyscy, począwszy od pierwszoklasistów po grono pedagogiczne i rodziców uczniów włącznie. Oferta szkoły przypadła do gustu małym i dużym mieszkańcom osiedla. Gdy wychodzili ostatni goście za oknami było ciemno.

Poprawiony: poniedziałek, 07 marca 2016 16:25