Sukces w Miejskim Konkursie Plastycznym im Wojciecha Ryłki „Kot w butach, kocica w szpilkach” PDF Drukuj Email

17 lutego 2016 r. w kinie Etiuda w Ostrowcu Św. obchodom Międzynarodowego Dnia Kota towarzyszyła finałowa gala „Terra Kota 2016”, której głównym punktem było ogłoszenie wyników Konkursu Plastycznego im. Wojciecha Ryłki „Kot w butach, kocica w szpilkach”. Do Miejskiego Centrum Kultury , organizatora konkursu, wpłynęło ponad 270 prac z ostrowieckich szkół, a także z Szewny, Kunowa i Waśniowa.  Laureatami z naszej szkoły zostali  uczniowie p. Jolanty WielgusGabriel Mirski z kl. 5c – II miejsce, Joanna Strąpoć z kl. 4c – III miejsce i Zuzanna Chmielewska z kl.1e – wyróżnienie. Nagrodzone prace dzieci zostaną opublikowane w ogólnopolskim magazynie „Kocie sprawy” oraz na stronie www.ostrowiec.travel . Główną nagrodą jest wycieczka do Warszawy do redakcji magazynu „Kocie sprawy”. Gratulujemy młodym artystom!