Moja wesoła karuzela PDF Drukuj Email

To tytuł konkursu plastycznego, który na inaugurację swojej działalności zaproponowało Stowarzyszenie Aktywności Kulturalnej działające przy ODS Malwa. Chociaż konkurs adresowany był do ostrowieckich przedszkolaków to do udziału w części artystycznej zaproszono dziecięcy zespół artystyczny „Promyki” z naszej szkoły. Skład zespołu tworzą dzieci z integracyjnej klasy III a. Podczas występu mali artyści zaprezentowali piosenkę „Moja klasa III a, na flażolecie irlandzki utwór „Eliza Jane” oraz układ taneczny do hiszpańskiego przeboju Alvaro Solera „El Mismo Sol”. Dzieci z klasy III a   swoje umiejętności zdobywają i doskonalą pod opieką wychowawczyń p. Anny Siporskiej i Barbary Kędzierskiej oraz p. Beaty Darnowskiej, która prowadzi z nimi dodatkowe zajęcia  taneczne.