Dla Babci i Dziadka PDF Drukuj Email

!3 stycznia 2016r. w klasie 1d odbyły się zajęcia plastyczne, podczas których uczniowie wspólnie z rodzicami wykonywali kolorowe laurki na Święto Babci i Dziadka. Rodzice pomagali pierwszakom składać  kolorowy papier, a potem wycinać płatki do kwiatka, który był głównym motywem laurki. Na koniec dzieci ozdobiły swoje prace  kolorowymi wstążkami z dedykacją dla swoich bliskich. Następnego dnia - 14 stycznia dzieci wręczyły laurki podczas uroczystości z okazji Święta Babci i Dziadka. Zaproszonych gości serdecznie  powitała pani dyrektor Katarzyna Goworek. Uczniowie pod kierunkiem wychowawczyni p .Barbary Czyż przygotowali program artystyczny pt. "Dla Babci i Dziadka", który zaprezentowali swoim bliskim.