20 września 2020

Dionizy, Faustyna, Irena, Oleg

24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy PDF Drukuj Email
środa, 20 stycznia 2016 10:34

11 i 13 stycznia po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem zbiórki pieniędzy był  zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Jak co roku, również i teraz, organizacją przedsięwzięcia w PSP 14 zajęły się p. Barbara Kosikowska i p. Agnieszka Witkowska oraz uczniowie klasy VI c a w PG 4 p. Anna Kowalska i uczniowie klasy III d.  W PSP nr 14 ze zbiórki fantów, które  podarowali uczniowie, nauczyciele i wiele osób spoza szkoły, a następnie loterii zebrano 1107, 56zł. W PG 4, młodzież z Samorządu Uczniowskiego ze sprzedaży tostów i kwesty uzyskała 262,87zł.  Indywidualnie w mieście po raz drugi  najwięcej pieniędzy podczas zbiórki zebrała nasza uczennica  Julka Jabłońska z klasy III a. Julka zawsze kwestuje pod opieką swoich rodziców – państwa Pauliny i Huberta Jabłońskich. Tym razem rodzinka zgromadziła 1342,04zł. Gratulujemy.

Na szczególne wyróżnienie za wysiłek włożony w przygotowanie loterii i jej przeprowadzenie w PSP 14 zasługują uczennice: Martyna Jedlikowska, Karolina Skowron, Karina Śmiech i Wiktoria Zwada oraz Angelika Bogdańska, Zuzanna Kiec, Marika Korpikiewicz i Oliwia Orzechowska, które kwestowały również podczas wywiadówek.
W PG 4 na szczególne słowa uznania zasłużyli tu Marcin Fulara, Natalia Puk, Patrycja Kowalska i Karolina Koniaf.

Poprawiony: poniedziałek, 25 stycznia 2016 08:39