11 sierpnia 2022

Aleksander, Herman, Ligia, Włodzimierz, Zuzanna

„Niesforna mucha” PDF Drukuj Email

To tytuł przedstawienia, które na deskach sceny Osiedlowego Domu Kultury „Malwa” obejrzeli uczniowie klasy II b, II d, oraz klasy III a. Dzieci wraz z wychowawczyniami klas: p. Małgorzatą Sadrak, p. Krystyną Winczewską oraz p. Anną Siporską zostały zaproszone przez koleżanki, które pod kierunkiem instruktorki p. Wiesi Wójtowicz doskonalą talent aktorski w teatrzyku „Gwiazdeczka”. Przedstawienie rozbawiło widownię, która długo oklaskiwała wspaniałą grę młodych aktorów.

W przedstawieniu "Niesforna mucha" zagrały uczennice naszej szkoły: Maja Borowska z II b, Klaudia Banaszek, Julia Chamera, Wiktoria Kubicka i Daria Popek z II d oraz Maria Hapczyn, Aleksandra Kwapisz i Otylia Stajek z klasy III a.