Dziś jest:

Sobota
2 lipca 2022

Imieniny obchodzą:
Juda, Maria, Martynian, Otto, Piotr, Urban

Do końca roku zostało
183 dni

Sondy

Ile czasu poświęcasz na naukę?
 

LogowanieBal Halloweenowy PDF Drukuj Email

W związku ze zbliżającym się świętem Halloween, nauczyciele języka angielskiego: Ilona Suder i Aleksandra Maj zorganizowały bal Halloweenowy dla uczniów klas 0-3 szkoły podstawowej, który odbył się 29 października b.r. w naszej szkole. Miał on na celu przybliżenie dzieciom elementów kultury krajów anglojęzycznych. Uczniowie, dzięki pomocy rodziców, przebrali się w stroje charakterystyczne dla tego święta. Oprawa muzyczna w wykonaniu didżeja została sfinansowana przez Radę Rodziców. W związku z organizowanym konkursem w trakcie balu, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Publicznej Szkoły Podstawowej wybrali 4 najciekawsze przebrania, które ocenili następująco:
I- Kryspin Kapusta kl 2 E, II - Marta Karwacka kl. 3B oraz Zuzanna Godos kl 2A, III - Karolina Kot kl. 1F
Uczniów nagrodzono drobnymi upominkami oraz dyplomami. Było to pierwsze takie wydarzenie w naszej szkole. Mamy nadzieję, że nie ostatnie!