11 sierpnia 2022

Aleksander, Herman, Ligia, Włodzimierz, Zuzanna

Halloween - świetna okazja do zabawy. PDF Drukuj Email

W dniu 27-28 października 2015 r. został zorganizowany przez p. Martę Mozal konkurs na „Najstraszniejszą dynię”  przeznaczony dla dzieci klas 4-6. Celem uczestnictwa dzieci w konkursie było: rozwijanie  dziecięcej wyobraźni  i aktywności twórczej, ćwiczenie umiejętności wykorzystania i łączenia ze sobą różnych technik plastycznych, odkrycie przez uczestniczące w konkursie dzieci własnych uzdolnień, kształtowanie poczucia estetyki i smaku artystycznego.  Wykonane dynie przez połączenie rozmaitych materiałów były, każdy w swoim rodzaju, wyjątkowe i przysporzyły dużego kłopotu jurorom z wytypowaniem zwycięzców. Ostatecznie przyznano I miejsce ex aequo czterem uczestniczką. Wśród laureatów znaleźli się:
I miejsce – Katarzyna Kogut kl.4d, Maja Kowalska kl.4a, Roksana Michoń kl.4d, Amelia Stój kl.4d.
Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się na apelu szkolnym zorganizowanym z okazji Dnia Niepodległości. Gratulujemy!