Dyrektorka z pasją PDF Drukuj Email

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych nr 2 w Ostrowcu Św. pani Katarzyna Goworek została wyróżniona nominacją w ogólnopolskim konkursie Super Dyrektor 2015 zorganizowanym przez miesięcznik „Dyrektor Szkoły”, kwartalnik „Przed Szkołą” oraz wydawnictwo Wolters Kluwer.  Celem projektu  było pokazanie najciekawszych osiągnięć podnoszących jakość współczesnej edukacji oraz promowanie i wyróżnienie liderów tych pozytywnych zmian w oświacie.  Nazwisko pani dyrektor Katarzyny Goworek znalazło się w elitarnym gronie 13 nominowanych dyrektorów różnych placówek oświatowych z  kraju.
Na gali w dniu 22 października w Warszawie nominację ogłosiła  kapituła konkursu  składająca się z wybitnych ekspertów w dziedzinie edukacji. Podczas uroczystości laureatom wręczono listy gratulacyjne i nagrody. Kandydaturę pani  dyrektor zgłosili nauczyciele, rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 14 oraz  Publicznego Gimnazjum nr 4. Cieszymy się, że praca  pani Katarzyny Goworek w opinii jurorów zyskała uznanie, a jej postawa zasłużyła na miano   profesjonalnego menedżera otwartego na środowisko, dbającego o relacje z rodzicami oraz bliższym i dalszym otoczeniem. Gratulujemy sukcesu.