20 września 2020

Dionizy, Faustyna, Irena, Oleg

Ogólnopolska Zbiórka Żywności „ Podziel się Posiłkiem” PDF Drukuj Email
niedziela, 25 października 2015 11:18

Już nie raz pokazaliśmy, że umiemy pomagać, a więc i w tym roku, udowodniliśmy, że dzielenie się jest proste! Wolontariusze z ZSP nr2  - PSP 14 i PG4, uczniowie i nauczyciele po raz kolejny brali udział w zbiórce żywności w ramach ogólnopolskiej akcji „ Podziel się posiłkiem”. Do akcji zgłosiło się tradycyjnie wielu wolontariuszy. W dniach 25 i 26 września 2015 r. zbieraliśmy żywność w sklepach na os. Stawki. Koordynatorem akcji była pani pedagog Elżbieta Orczyk. Zebrane dary trafią do najuboższych mieszkańców naszego miasta. Biorąc w niej udział pomagaliśmy zapełnić puste talerzyki niedożywionych dzieci. Mamy nadzieję, że sprawiliśmy, by codzienne zakupy stały się czymś więcej - gestem wsparcia i troski o niedożywione dzieci w Polsce! Z całego serca dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
Jolanta Wielgus