2 lipca 2022

Juda, Maria, Martynian, Otto, Piotr, Urban

3c – Super Dzieciaki PDF Drukuj Email

„ Moja klasa 3c, wszystkim swe uśmiechy śle. Choć na lekcjach ciągle gada, ktoś z krzesełka nagle spada. To wspaniałe są dzieciaki, roześmiane ich buziaki, jak tu na nas gniewać się, że my bawić chcemy się …”
Takimi słowami piosenki, w słoneczne popołudnie, 24 czerwca 2015 roku, w klasie 3c rozpoczęła się uroczystość klasowa z okazji zakończenia pierwszego etapu edukacji i powitania wakacji . Dzieci wraz ze swoją wychowawczynią p. Jolą Wielgus przygotowały dla rodziców i bliskich niespodziankę – przedstawienie takie jak w teatrze, na prawdziwej scenie.  Występom przyglądała się z ogromną uwagą i miłym zaskoczeniem zaproszona na uroczystość  p. Iwona Abramczyk, która będzie wychowawczynią w klasach 4-6. Były wiersze o przywiązaniu do szkoły i pani oraz szacunku, miłości do domu rodzinnego, bezpieczeństwie podczas wakacji,  ale i takie, które ukazywały prozę codziennego życia  szkolnego i rozbawiły gości. Śpiewając piosenki dzieci pokazały swoje umiejętności wokalne i taneczne. W drugiej części programu artystycznego uczniowie zaprezentowali  indywidualne umiejętności i zdolności, czym zadziwili i zachwycili zgromadzonych. Nagrodą dla wszystkich były gromkie brawa i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.