Sukces naszych recytatorek PDF Drukuj Email

14 maja 2015 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 po raz jedenasty zorganizowano Powiatowy Konkurs Recytatorski  „Zdrowie w poezji dziecięcej”. W finale wzięło udział 19 recytatorów ze szkół podstawowych i klas „0” powiatu ostrowieckiego. „Czternastkę” reprezentowały Maja Bielecka z klasy 2b uczennica pani Jolanty Niedzieli i Marta Ozgowicz z klasy 2c wychowanka pani Iwony Sidor. Mimo, iż w konkursie brała udział elita młodych recytatorów , nasze uczennice nie zawiodły. Profesjonalnie i z dużym wdziękiem zaprezentowały przygotowane wiersze. Marta Ozgowicz zajęła I miejsce, a Maja Bielecka otrzymała wyróżnienie. Obie dziewczynki nagrodzono okolicznościowymi dyplomami i nagrodami książkowymi.
Serdecznie gratulujemy obu recytatorkom i życzymy im dalszych sukcesów.